sobota, 10 stycznia 2015

My też gramy


Już jutro w Krośnie - suknie balowe z szaf wyciągamy i zaczynamy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra jutro też w Krośnie. Na hali sportowej MOSIR, przy ul. Legionów (poniżej rynku) odbędzie się bal organizowany we współpracy z Dzieckiem w Krośnie. Będzie wiele atrakcji, głównie dla dzieci. Dziewczynki nie muszą się martwić przygotowaniami, bo na miejscu czekać będą fryzjerki, które je pięknie uczeszą, loki zakręcą i będą starać się z całych sił, aby każda młoda dama była zadowolona ze swojej fryzury. Obok będzie można wykonać makijaż i ozdobić paznokcie - tym zajmą się mamy z Tutaj Mamy. Chłopcy na pewno ucieszą się ze stoiska Lego przygotowanego przez CyberTech, gdzie będzie można tworzyć bez ograniczeń przeróżne budowle z klocków. Dzieci będą też mogły skorzystać z możliwości pomalowania twarzy w wymarzonym wzorze: kotka, pirata czy motylka, co tylko dusza zapragnie. Na wszystkich czekać będzie gorąca kawa i herbata, serwowana min. przez Małych Odkrywców oraz popcorn. Bal, a także zabawy podczas niego organizowane to zadanie dla Barwnego Świata - to doświadczona ekipa, która zapewni nam ogrom zabaw i uśmiechu na twarzach.
WOŚP gra w tym roku min. dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową, w związku z tym firma GALEN zaprasza na bezpłatne badanie USG jamy brzusznej dla dzieci. To badanie jest realizowane w ramach profilaktyki przeciwnowotworowej. Na badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod numerami telefonów: 13 436-68-06 i 13 432-38-29. Hasło: USG WOŚP. Liczba miejsc jest ograniczona.
Podczas balu będzie można wziąć udział w aukcji kolorowych wiatraczków - symbolu tegorocznego finału WOŚP. Wiatraczki zostały przygotowane przez dzieci z rodzin zastępczych, a na każdy z nich jest historia ich rodziny. To stoisko prowadzi Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego Wielkie Serce. Tutaj można obejrzeć gotowe wiatraczki, a także wziąć udział w licytacji on-line:
http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=73655

Inne Dobre Anioły, które pomagały nam w organizacji balu to: Pracownia Terapii Logopedycznej i Psychostymulacji "LOGRUS", Sala Zabaw Blaa Bluu.

Wstęp na bal jest bezpłatny, wystarczy tylko wrzucić do puszki WOŚP wybraną przez siebie kwotę. Pamiętajcie, w tym roku zbieramy pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Zdrowia i życia nie da się przeliczyć na złotówki, ale to właśnie dzięki waszemu wsparciu zbiórki WOŚP możemy wymiernie pomóc tym najmłodszym i najstarszym ludziom.


Zuza i Asia


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz